Knuff og Klem

En piratforestilling for barn og modige voksne

2. – 8. august braker det løs med to pirater på avveie i Polar Park!

Pirater er røffe og rå, slår deg gul og blå!

Det mener i hvert fall kanonmann Knuff. Kaptein Klem er derimot ikke helt enig. Han mener det er mye viktigere å synge, danse,og trene opp nye lokale minipirater.

Bli med på en anarkistisk og rampete piratforestilling, med knall og fall, der Knuff og Klem, uten å være helt enig i verken hvem som er kaptein, eller hva som egentlig er formålet med besøket, inviterer til en musikalsk og fysisk piratstund der publikum blir servert sjørøverskole, spisekonkurranse, dårlig ordpsill, en stor planke til besvær, sverdkamp og nye mer.

Forestillinger hver dag kl. 16:00 i perioden 2. – 8. august.

Passer som trebein i hose for barn fra 3 år

Forestillingen er laget og spilt av de to kumpanene Tobias Vik og Henrik Larsen som de siste tyve årene har ledd, kjørt bil og spilt teater sammen. De har begge lang fartstid på vei og scene, og turnerer flere barneforestillinger sammen.